Kurumsal

Hakkımızda

Mutlu Ay Kreş ve Gündüz Bakım evi Psikolog bilimsel ve çağdaş eğitim anlayışıyla çocuklarımızın gelişimi için kurulmuştur.
İnsan gelişiminin en önemli devresi olan 2-6 yaş grubu için bireysel farklarının gözetildiği etkin eğitim ve öğretim ilkelerine göre düzenlenen programlarla çocuklarımızın bakımı ve öğretimi amaçlanmıştır.
Durugöl Mahallesinde olan kreşimiz 2-6 yaş grubu çocuklarımızın eğitim ve oyun gereksinimlerine karşılayacak şekilde dizayn edilerek kreş için ve dışında kullanım alanından oluşan oluşan binasında yılın 12 ayı 07:30-18:00 saatleri arasında eğitim vererek, yarım gün ve tam günden oluşan eğitim programlarıda bulunmaktadır. Kreş ve Gündüz Bakım evimiz yaş gruplarına göre çocukların hareket alanı rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Aydınlık  sınıfları, uyku odası,  bekleme salonu ,yemek salonu ,mutfak ,müzik ve ses sistemiyle donatılmış çok amaçlı kullanılabilen oyun salonu ve tuvaletler yer almaktadır.

Kreşimizin yazlık bahçesinde çocuklarımız doyasıya oynayabilmektedir. Kendi meyve ve bitkilerini görerek ve dokunarak yetiştirmektedirler.
Ayrıca servis aracımız ile çocuklarımızın güvenli bir şeklide ulaşımı sağlanmaktadır. Yarınlarımız olan çocuklarımıza uzman kadromuz ve programlarımızla geleceğe ilk adımlarında yanlarında olmayı amaç edinen bir ekibiz.

mutluay-logo

Kalite Politikamız

Çocuklarımızın kabiliyetlerini keşfeden ve geliştiren, çağa uygun bilgi ve becerilerle donatan, başarılı, mutlu ve erdemli çocukluğu hedefleyen; aile odaklı, çocuk merkezli, kaliteli eğitim ve öğretim sunmaktır.
Sürekli öğrenen araştıran kendini geliştiren yenilikçi , başarılı bir neslin ilk adımlarında yanında olmak
Biz insan kişiliğinin okul öncesi  (0- 6 yaş arası) dönemde oluştuğunun bilincindeyiz.

mutluay-kres-27